KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903319
nr 1390 3319
Anna Lindkvist
(1891-1980), Sverige
Oljemålning, (Tillskriven), Stockholmsmotiv, ej signerad. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Anna Lindkvist, svensk bildkonstnär född 1891, död 1980.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:28:39
9/4 10:32:47
300 kr
9/4 18:05:12
Anna Lindkvist
Läs mer om Anna Lindkvist